Сучасні тенденції оформлення інтер’єрів текстилем

ПРО БІЗНЕС, ЩО ПРИНОСИТЬ ЩЕ Й ЕСТЕТИЧНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ, ПРО СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРІВ ТЕКСТИЛЕМ РОЗМОВЛЯТИМЕМО З АНАСТАСІЄЮ БЕРЕЖНОЮ, ВЛАСНИЦЕЮ ІНТЕР’ЄР-САЛОНУ «JAKKARD»

 

Пані Анастасіє… краса і бізнес. Як сьогодні підприємці оформлюють свої офіси, робочі місця?

Останнім часом люди, не обов’язково керівники, все більше часу проводять на роботі, аніж вдома. Тому хочеться домашнього тепла, затишку і в офісі.
Якщо раніше достатньо було лише технічно-практично закрити вікно сонцезахисними системами, то сьогодні дедалі частіше для оформлення офісів, кабінетів задля створення теплої атмосфери використовують текстиль. Це може бути м’який тюль, подушки, серветки під каву.
Щодо тенденцій, то мінімалізм в інтер’єрі не здає своїх позицій. Відсутні драпірування, пензлики, рюші та інші декоративні доповнення. Часто обирають римські штори. Актуальними кольорами залишаються колір троянди з попелястим відтінком, молочний, жовтогірчичний, оливковий, зелений тощо.

 

Що пропонуєте сьогодні замовникам?

Займаємося пошиттям, виготовленням, підбором тканин, текстур гардин.

Серед наших послуг:

  • пошиття найскладніших видів вигинів, ескізів гардин та ваших штор для затишку вашого дому;
  • пошиття штор, текстилю, скатертин за індивідуальним дизайном із різних видів тканин європейських брендів;
  • оновлення текстилю ресторанів, готелів та ін.

Часто чуємо від клієнтів: хочу пошити штори на нестандартне вікно – тканини підбирають, а от пошити – мало хто береться. «Jakkard» має своє виробництво і майстерню, ми шиємо найдивніші вигини і реалізуємо найбільш складні задуми наших клієнтів. Нашою цінністю є якісна робота, навіть у найменших деталях. Підберемо тканину, текстуру, що пасуватиме до інтер’єру і до настрою замовника. Маємо унікальні викуплені каталоги найвідоміших європейських виробників текстилю. Дизайнер промалює ескіз, запропонує колір, зробить заміри і покаже найприємніше рішення, команда спеціалістів встановить карнизи і виконає всі роботи з монтажу та встановлення.

 

З чого все почалось?

Цей бізнес я перейняла від своєї мами – Думчак Лесі Іванівни, засновниці.

 

Підприємці і домашній затишок: у цьому напрямку що готові представити?

Домашній затишок люблять усі. Тому конкретно виділяти підприємців в даному аспекті не стала б. Це все індивідуально, залежить від характеру і вподобань кожної людини.

Ми ведемо об’єкти від початку і до кінця. Щоб клієнту було максимально комфортно.

Варто завітати до нас до салону, що знаходиться у Львові на вулиці Сумській, 10.

Або ж просто зателефонувавши нам.
Спільно обговоримо усі побажання та деталі. Здійснимо виїзд на об’єкт для замірів, промальовуємо ескізи, оберемо тканини. Після погодження деталей та термінів, а також внесення авансу, реалізовуємо проект.

 

Що б побажали підприємцям Львівщини.

У будь-якій справі, яка б це галузь бізнесу не була, керуватись наступним правилом: «ставитись до клієнта так, як би ми хотіли, щоб відносились до нас». Це – основне кредо і салону «JAKKARD». А також, звичайно, хочеться побажати багато вдячних і задоволених клієнтів, які ще не раз скористаються вашими послугами!

 

Дякую,
Юрій Булик