Сергій ТРИГУБА: Пропонуємо готові рішення з утилізації

У недалекому 2015 році на теренах Львівщини було засновано компанію «Українські інженерні рішення».

Все почалось зі співпраці п’яти висококваліфікованих фахівців, яких зібрав під своїм керівництвом молодий та амбіційний інженер-винахідник Сергій Тригуба.

 

Сергію Анатолійовичу, чому саме такий профіль обрано, адже ринок збуту таких продуктів видається

Мало затребуваним та високо затратним, потребує капіталовкладень?

 

Моєю мрією було заснувати українську корпорацію, сучасну, яка б охоплювала увесь спектр від литва металів – до виготовлення надзвичайно точних деталей, продукція якої складала би гідну конкуренцію світовим брендам.

Компанія «Українські інженерні рішення» у першу чергу займається інженерно-конструкторською діяльністю, проектуванням і втіленням у життя обладнання, ліній та комплексів, які поєднують в собі такі галузі як: автоматика, гідравліка, точна механіка, адже величезну силу механіки і гідравліки зробити прецезійно керованою на сучасних мікроконтролерах в Україні до цього часу мало кому вдавалося.

В основі всього обладнання, що виготовляє компанія, лежить електроніка з власним програмним забезпеченням, а логіка та алгоритм автоматики, як і інші інженерні рішення, – завжди є індивідуальними для будь-якого проекту.

 

Що сьогодні пропонуєте українським підприємствам?

 

На даний момент наше підприємство готове запропонувати для українського та іноземного виробництва таку продукцію та послуги як:

 • виконання інженерно-конструкторських проектів у 3-D просторі з повною конструкторсько-технологічною документацією,
 • гідравлічні преси, маслостанції, гідравлічні та пневматичні системи та комплекси,
 • надійні системи ЧПУ та автоматики, електричні шафи керування на основі надійних компонентів,
 • різноманітні автоматизовані комплекси, в тому числі і з виробництва цегли,
 • високоякісне аргонодугове зварювання алюмінію та нержавіючої сталі,
 • ремонт, модернізація, монтаж, демонтаж, пуск обладнання.

 

Вся наша продукція є доступною та конкурентоспроможною щодо відношення ціни / якості з продукцією інших вітчизняних та іноземних виробників.

 

З якими проблемами сьогодні стикаються проектні компанії?

 

Ми – молода компанія, яка існує всього три роки, але вже маємо багато цікавих ідей та розробок.

Готові представити і представляємо їх на ринку. Якщо говорити про перешкоди, то, відверто кажучи, бракує капіталу та потужностей, тому ми завжди відкриті до пропозицій щодо інвестицій та спільних проектів.

 

Нам, як, зрештою, багатьом молодим підприємствам на теренах України, хотілося б мати більше підтримки держави у фінансовому та юридичному спектрах. Хотілось би, щоб у нашій країні, за аналогом іноземних держав, також існували доступні програми фінансування та кредитування бізнесу на етапі старту. Наприклад, кредитування обладнання для розширення потужностей виробництва під заставу самого обладнання. Українська промисловість має всі шанси повноцінно розвиватись, використовуючи нові технології, що існують на ринку.

 

Також є побажання внести зміни у закон про публічні закупівлі, оскільки маніпулюючи певними юридичними аспектами та термінами, тендерні комісії «протягують» потрібних саме для них виконавців і запропонована цінова вартість пропозиції абсолютно не має значення. Молодому підприємству практично не реально отримати замовлення через тендер у системі ПРОЗОРО від держави на суму вище 500 тис. грн.

 

Якщо говорити про інвесторів, що Ви можете запропонувати вже сьогодні?

 

Для інвесторів ми готові запропонувати рішення таких актуальних питань сьогодення, як:

 • утилізація відпрацьованої електроніки і побутової техніки,
 • утилізація автомобільних шин,
 • використання вторинного пластику у виробництві черепиці та бруківки,
 • виготовлення платформ танкерного типу для отримання прісної води з океанської для посушливих регіонів,
 • розробка та втілення у життя сміттєпереробного заводу абсолютно нового зразку шляхом об’єднання в одному комплексі процесів автоматичного сортування, піролізу, ректифікації та хімічних реакцій за участю каталізаторів.

 

Це – чимало. Шукаєте інвесторів в Україні?

 

Ми готові розглядати різні варіанти співпраці. Звісно, хотілося б українських капіталовкладень. Важливою, насправді, є реалізація проектів, які слугуватимуть покращенню екології, соціуму та розвитку промисловості в країні.

 

Дякую за розмову,

 

Юрій Булик