9 звичок, що реально мотивують

У цьому світі все функціонує за абсолютно елементарними правилами. Немає сенсу гадати, що пошук щастя, сил або натхнення обов’язково повинен бути пов’язаний з труднощами. Пропонуємо вашій увазі 9 простих звичок, що дозволять бути завжди у тонусі:

  1. Ранній підйом

Всі успішні люди – ранні пташки. У вранішньому підйомі є щось особливе і магічне. Ця частина дня, коли ще світ не прокинувся, – найважливіша і надихаюча. Ті, хто встає до світанку, стверджують, що їх життя стало повноцінним. Спробуйте і ви! Вже через місяць-другий будете з жалем згадувати той час, коли світанок зустрічали в ліжку.

 

  1. Захоплююче чтиво

Якщо протягом дня годину сидіння перед телевізором або комп’ютером замінити на читання корисної та цікавої книги, то ви станете найрозумнішою людиною у своєму оточенні. Ви будете швидше знаходити відповіді на питання, з вами буде цікавіше спілкуватися, багато чого буде виходити само собою. Як сказав Марк Твен: «Людина, яка не читає хороших книг, не має переваг перед людиною, яка не вміє читати».

 

  1. Уміння спрощувати

Спрощення – це усунення непотрібного і марного. Необхідно вміти спрощувати все, що можна і потрібно спростити. Хоч це і вимагає довгої практики, в результаті – дає позитивний результат. Очищаються пам’ять і почуття, ви менше переживаєте і нервуєте. Чим буде простіше ваше життя, тим більше ви зможете ним насолоджуватися.

 

  1. Уповільнення

Насолоджуватися життям в постійному стресі і хаосі неможливо. Знайдіть для себе «тихий» час, зупиніться, прислухайтеся до себе і до свого внутрішнього голосу. Звертайте увагу на все, що має для вас значення.

Візьміть за звичку прокидатися рано, коли навколо тиша, щоб планувати, міркувати, творити. Сповільніть темп життя, і тоді все, за чим ви гналися, наздожене вас саме.

 

  1. Тренуйтеся

Регулярна фізична активність зберігає здоров’я. Якщо у вас зараз немає часу на тренування, рано чи пізно ви все одно почнете це робити, щоб підтримувати своє здоров’я. Спортом можна займатися не тільки у тренажерних залах, а й удома.

 

  1. Щоденна практика

Чим більше людина практикується, тим більш успішною стає. Адже удача – це те місце, де практика зустрічається з можливостями. Без практики важко «висловити» свій талант. Тому, практикуючись, ви отримуєте можливість показати те, на що здатні.

 

  1. Оточення

Саме оточення здатне прискорити ваш успіх. Комунікуйте з позитивними, енергійними людьми. Вони – найкраща підтримка, мотивація і корисні поради. У години депресії спілкування зі своїми друзями здатне підняти вас на ноги.

 

  1. Заведіть журнал подяк

Ця звичка здатна творити чудеса. Подякуйте за все, що у вас є, і прагніть кращого. Подяка сприяє появі нових приводів для радості. Перед сном записуйте по одній речі, за яку ви вдячні. Чудеса не змусять себе чекати!

 

  1. Будьте наполегливими

Едісон зробив 10 000 невдалих спроб, перш ніж винайшов електричну лампочку. Уолту Діснею для заснування Діснейленду довелося вислухати 303 відмови від різних банків, перш ніж він домігся бажаного. 134 видавця відхилили книгу Дж. Кенфілд і Марка В. Хансена «Курячий бульйон для душі», перш ніж вона стала світовим бестселером.

Чи відчуваєте закономірність? Якщо хочете добитися бажаного, будьте наполегливі і не здавайтеся!