10 гріхів на роботі

Пропонуємо Вам перелік типових ситуацій, які найбільше перешкоджають не лише роботодавцям, але й самим працівникам. 

 

ВІЧНА ВІДСУТНІСТЬ

Кожен з нас може захворіти, але є й такі, кому це вдається надзвичайно часто. Пік дурості та нахабства, при цьому, – вихваляння в соцмережах: відпочинок у тропіках чи в горах якраз у найгарячіший період на роботі.

 

«Я ЗНАЮ КРАЩЕ»

Всюди можна зустріти людину, що любить мудрувати, знає все на світі. Зазвичай, такі особи не є улюбленцями колективу.

 

ЖИТТЯ БЕЗ ТАЄМНИЦЬ

Дехто забуває, що офіс – це не кабінет психотерапевта: безперестанно вголос розповідає про своє особисте життя. Колег це може гнітити.

 

(НЕ)ПРИХОВАНІ ІНФОРМАТОРИ

Підтримувати дружню атмосферу в колективі може бути важко тоді, коли, до прикладу, один із співробітників вирішить ввічливо повідомити шефа, що «подруга знову запізнилася» або «друг знову не може впоратися із роботою».

 

БРАК САМОСТІЙНОСТІ

Звісно, що дружня поміч є вкрай важливою, проте – гірше, коли хтось просить про неї безперестанку. Це вичерпує терпіння колег.

 

НЕОХАЙНІСТЬ

Говорять, що генії працюють у хаосі. Але все має свої межі. На жаль, часто ми не дбаємо про порядок на своєму робочому столі, залишаємо після себе безлад та сміття.

 

ЛІНИВСТВО

Це послідовники філософії: як би то добре жити і нічого не робити. Такі працівники «скидають» усю відповідальність на колег або ж гальмують роботу всього колективу.

 

«ВЧОРАШНІ» ПРАЦІВНИКИ

Іноді краще взяти відпустку на роботі, аніж прийти на роботу з похміллям. Погане фізичне і психологічне самопочуття не помагає при виконанні посадових обов’язків.

 

ПОЛІТИЧНІ ПОГЛЯДИ

Робоче місце якраз є недоцільним для критичного афішування своїх політичних поглядів та питань віри. Також неприпустимо оцінювати інших через цю призму.

 

БРАК ГІГІЄНИ

Особиста гігієна є очевидним питанням і, здавалося б, що про це не повинно бути мови взагалі. Однак… Душ, антиперспірант і чистий одяг – це те, що необхідно перед виходом на роботу.